top of page
אימון מנהלים ADHD

אימון מנהלים - להיות מצוין ולהצליח
לבעלי קשיי והפרעת קשב 

אימון מנהלים
לשפר משמעותית
את היעילות, האפקטיביות והמצוינות בניהול

 

אימון המנהלים היחודי מסוגו בארץ!

אימון אישי לשיכלול המצויינות הניהולית משולב עם תרגול נוירופידבק.

מנהלים רבים בעסקים ובארגונים מתאפינים ביכולות מנהיגותיות גבוהות, ביצירתיות ובמעוף מעוררי השראה עם מוטיבציה ואנרגיה להצלחה, חלק מהמנהלים שפגשתי מתאפינים בקשיים או הפרעות קשב שלא אובחנה בעבר. מנהלים רבים מספרים שעם הגיל, חשים שיכולת הקשב והריכוז שלהם נפגעת והם מעוניינים לשפרה.

עבורכם נבנו מספר תבניות ממוקדות לשיכלול היכולת הניהולית. השילוב של הכלים עם התרגול נוירופידבק שמאפשר מיצוי גבוה של הפוטנציאל הקשבי, משנה את היכולת המוחית ומסייע לשפר את היעילות והמיומנות בעבודה הניהולית.

האימון לניהול משולב עם הנוירופידבק, הוא תהליך המאפשר למנהל לרכוש כלים יחודיים העוזרים להתגבר על קשיי והפרעת הקשב והריכוז על ידי שינוי הרגלים ושיפור היכולת המוחית, והתוצאה היא שינוי משמעותי, קבוע ויציב.

שילוב כלי האימון המוכרים לניהול עם תרגול הנוירופידבק מהווה פריצת דרך.

שיפור היכולת המוחית להעלאת רמת הקשב והריכוז משולב בלימוד כלי מנהיגות וניהול, יחד הם מביאים לידי ביטוי את היצירתיות ומהירות ההחלטה המאפיינים את מי שניחן בהם. 

אימוני הנוירופידבק עשוים להיות יעילים לטווח הארוך, בעזרתם תקבלו כלים משני חיים ובעלי תוצאות קבועות.

משמעות היותכם מנהלים מוצלחים

שינוי בדפוסי הניהול

בסיס התפקיד הניהולי והובלת צוותי עבודה מאפיינים תכונות כגון חתירה מתמדת למצוינות ושאיפה לביטויים יוצאי דופן, המאפשרים פריצה מקצועית קדימה.

 

אמנם, למנהלים בעלי קשיי קשב וריכוז ישנן יכולות גבוהות בתחומי חשיבת מאקרו, גמישות חשיביתית, חוש הומור, מנהיגות ויצירתיות אך הם משתעממים במהירות וקצרים ביכולת הקשב, המיקוד והריכוז הנדרשים להם בעבודה היום־יומית הניהולית.

שינוי בדפוסי הניהול איננו דבר קל, אז איך בכל זאת?

הבנה ראשונית ומרכזית היא שלקיחת אחריות על הדפוסים וההרגלים הניהוליים שלך היא מהות התהליך, ולכן האימון הניהולי המקצועי מעודד חשיבה ממוקדת ועצמאית הכרוכה בתרגול, הבנה עמוקה ויישום של התהליכים.

אימון המשלב את הנוירופידבק מהווה קפיצת דרך אישית משמעותית כאשר היכולת המוחית משתנה, וקשיי הקשב והריכוז משתפרים אט אט בתהליך שמפיק תוצאות קבועות שנשארות אתכם לאורך החיים.

להוביל ולהנהיג את עצמך ואת הצוות

משמעות היותכם מנהלים מוצלחים הוא להיות הדמות אשר אליה יפנו הגורמים הבכירים להוביל את הארגון או העסק אל היעד הרצוי - גם בעת הצלחה וגם בעת משבר.

בתפקיד ניהולי אתם מהווים מוקד ללא מעט לחצים שמגיעים מכיוונים שונים. נדרש מכם לבלוט, להצטיין, להוביל, לצפות מהלכים קדימה ולברור, ובה בעת להיות בהירים עם עצמכם ועם העובדים, לחזק לנטוע מוטיבציה, לחדש, לקדם, לפטר ולשמר.  

גישת האימון ב׳צעדים להצלחה׳ מקבלת את המצב הנוכחי כנקודת פתיחה וחותרת לצמיחה, מצויינות וחדשנות אישית ומקצועית בארגון.

 

לצורך כך נשלב לווי אישי ותרגול נוירופידבק המשנה את היכולת המוחית לשפר משמעותית את מוקדי תשומת הלב וכך גם רמת הקשב והריכוז.

 

יאפשרו לך לבטא את היצירתיות הטבועה בך תוך דיוק ומיקוד תהליכי עבודה אישיים וצוותיים בתהליך מתמיד של מיצוי הפוטנציאל האישי כדרך חיים.

מה נעשה באימון?

בפגישת ההיכרות נאתר את האתגרים הספציפיים אשר עמם אתם מתמודדים, ולאחריה במפגשי האימון עצמם, נשוחח, נתרגל ונשלב את הנוירופידבק באימון.

 

במהלך האימון נעזר בידע ניהולי מקצועי ובטכניקות שונות כמו NLP, דמיון מודרך, ניתוח מצבים, משחקי תפקידים, ומשחקי אסוציאציות.
 

שמי מירי להק -  אצלי תמצא אוזן קשובה, מקצועית ומסורה, לצורך קידומך במבט חדשני ובסודיות מלאה, לצורך שכלול המיומנויות הניהוליות והבינאישיות, שהן הכלי המרכזי בעבודת הניהול.

קראו עוד על נוירופידבק

איגוד האיכות סרטון בנושא:

מבט חדש כיועצת ארגונית על היכולת לשפר את הקשב

ובכך להצליח לשפר את היעילות, האפקטיביות והמצויינות.

 

לכלל סרטוני איגוד האיכות לחץ כאן

להרצאת זום שלי באיגוד האיכות 

my vid
אימון מנהלים ADHD

מנהלים מרוכזים ומאומנים מפיקים יותר

בעלי חברות קטנות כגדולות המעסיקים מנהלים -צרו קשר לסדנאות פיתוח למנהלים ומנהלי צוותים

bottom of page