top of page
אימון משפחתי

אימון וטיפול בשילוב נוירופידבק להפרעות קשב וריכוז לכל המשפחה

קש"ר משפחתי
הפרעת קשב במשפחה

הפרעות קשב הן התופעות השכיחות ביותר כיום ונוגעות בכל טווח הגילאים, מילדות ועד בגרות. האתגרים במשפחה בה ההורים והילדים בעלי קשיי קשב רבים ויומיומיים.

האימון בשיטת הנוירופידבק מטפל בקשת רחבה של קשיים - הנגזרים מהפרעות קשב ADHD - בצורה חווייתית, מהירה וללא תלות או התערבות תרופתית אלא בעזרת משחק ממוחשב.

 

בשימוש בערכת הנוירופידבק באימון מונחה המשלב משחקי מחשב, משתפרים קשיי הקשב, הריכוז וההיפאקטיביות. השינוי החיובי משפיע על כל בני המשפחה, ובכל תחומי החיים: למידה, עבודה, הקשרים המשפחתיים, הקשר הזוגי, קשרים חברתיים ועוד.

 

חוויתי ומהנה, ובתהליך מוכח מחקרית - תוך זמן קצר יחזרו השלווה והרוגע לחיי המשפחה. 

נוירופידבק - שיטת האימון האישי היעילה בישראל!

האימון בשיטת הנוירופידבק עוזר לילדים, בני נוער ומבוגרים לשפר את תפקודם הקוגניטיבי, הרגשי וההתנהגותי. המתאמנים לומדים להתאים את גלי מוח המסוימים תוך עיכוב גלי מוח אחרים וכך חל ויסות מוחי מיטבי. במהלך ובסוף האימון, אט אט מתרחש שינוי מורגש, התופעות שהופיעו בעבר עשויות לדעוך וכבר אינן משפיעות עליך. התהליך נמשך מספר חודשים, לכן עקביות מהווה מרכיב מרכזי בהצלחתו ובשמירת ההישגים שהושגו לזמן ממושך. מנסיוני, נדרשים מספר מפגשים על מנת למצוא את פרוטוקול האימון המיטבי לכל מתאמן.

להורים בכל גיל
 

אימון קשב וריכוז adhd

למתבגרים וסטודנטים

אימון אישי לסטודנטים

לילדים מגיל 8

אימון משפחתי

איך מתחילים

 

נתחיל בפגישת היכרות הכוללת בחינה רחבה של ההסטוריה והמטרות המשפחתיות, ונציף את המאפיינים והקשיים הנובעים מהם והמצריכים אימון. לאחר מכן נבצע תרגיל התנסות קצר בנוירופידבק ונקבע את המשך האימון. מספר המפגשים הממוצע 30 פגישות 2 פעמים בשבוע, ותלוי בנחישות של המתאמן להצליח. אנו קובעים מדד להצלחה והוא נבדק במשך האימון.

כשמדובר במספר בני משפחה,  ערכת נוירופידבק תהיה בבית ותאפשר להתאמן בזמן הנוח, בהדרכת מפגשי זום או פגישות פיזיות.

רגע משחקים   

 

האימון מתבצע דרך פעילות משחקית חזרתית ובאמצעות משובים אודיו־ויזואליום. המתאמן יושב מול מסך מחשב, ובעזרת המחשבה ויכולת הריכוז מפעיל משחקוני וידאו. המשחקונים מתוכננים ומיועדים להפעיל ולחזק את "שריר" הקשב והריכוז המוחי ולאמנו.

אימון המוח דומה לאימון שריר בגוף בחדר הכושר, לאחר כל אימון השריר אט אט מתחזק והמתאמן לומד לתחזק באופן עצמאי ולשמר את התוצאות. כך גם התרגול בשיטת הנוירופידבק, בה מאמנים ומחזקים את התקשורת של הנוירונים בתוכנית מובנית, בהתחלה בהנחיית המאמן, לאחריה באימון עצמאי כשההרגל הופך להיות חלק מהחיים, ממש כמו לרכב על אופניים.

אימון קשב וריכוז adhd

כשהמוחות רגועים - כל הבית רגוע

מדהים כיצד יכולת הקשב של הילד משתפרת תוך כדי שהוא עושה את מה שהוא הכי אוהב לעשות – לשחק במחשב או לצפות בסרט. למעשה, בשונה מכל משחק ומסך אחר בהם הגירויים הרבים מחזקים את הפרעת הקשב, באימון זה, קורה בדיוק ההיפך! הילד מאמן את מיומנות המוח שלו: להתרכז, לחזק ולשפר את הקשב, גם נהנה וגם מפתח יכולות מוחיות!

bottom of page