top of page
אימון משפחתי

אימון בשילוב נוירופידבק
להפרעות קשב במשפחה

קש"ר משפחתי
הפרעת קשב במשפחה

הפרעות קשב הן התופעות השכיחות ביותר כיום ונוגעות בכל טווח הגילאים, מילדות ועד בגרות. האתגרים במשפחה בה ההורים והילדים בעלי הפרעת וקשיי קשב הם רבים ויומיומיים.

האימון המשפחתי לניהול אורח חיים מתוכנן, משלב כלים ניהוליים עם שיטת הנוירופידבק ומטפל בקשת רחבה של קשיים - הנגזרים מהפרעות קשב ADHD - בצורה חווייתית, מהירה וללא תלות או התערבות תרופתית אלא בעזרת שיח אימוני, תהליכי ארגון ומשחק ממוחשב.

 

השימוש בערכת הנוירופידבק באימון מונחה המשלב משחקי מחשב בו משתפרים יכולות הקשב, הריכוז וההיפאקטיביות. השינוי החיובי משפיע על כל בני המשפחה, ובכל תחומי החיים: למידה, עבודה, הקשרים המשפחתיים, הקשר הזוגי, קשרים חברתיים וכמובן לאורך זמן.

 

התהליך חוויתי ומהנה, ומוכח מחקרית - תוך זמן קצר תחושו אט אט את השלווה והרוגע מחדש בחיי המשפחה. 

נוירופידבק - שיטת אימון למצויינות אישית היעילה בישראל!

האימון בשיטת הנוירופידבק עוזר לילדים, בני נוער ומבוגרים לשפר את תפקודם הקוגניטיבי, הרגשי וההתנהגותי.

 

המתאמנים לומדים להתאים את גלי מוח המסוימים תוך עיכוב גלי מוח אחרים וכך חל ויסות מוחי מיטבי. במהלך ובסוף האימון, אט אט מתרחש שינוי מורגש, התופעות שהופיעו בעבר עשויות לדעוך וכבר אינן משפיעות עליך. 

 

התהליך נמשך מספר חודשים, לכן עקביות מהווה מרכיב מרכזי בהצלחתו ובשמירת ההישגים שהושגו לזמן ממושך. מנסיוני, נדרשים מספר מפגשים על מנת למצוא את פרוטוקול האימון המיטבי לכל מתאמן.

להורים בכל גיל
 

אימון קשב וריכוז adhd

למתבגרים וסטודנטים

אימון אישי לסטודנטים

לילדים מגיל 8

אימון משפחתי

איך מתחילים אימון בשילוב נוירופידבק

 

נתחיל בפגישת היכרות הכוללת בחינה רחבה של ההסטוריה והמטרות האישיות והמשפחתיות, ונציף את המאפיינים והקשיים הנובעים מהם והמצריכים אימון.

 

לאחר מכן נבצע תרגיל התנסות קצר משולב נוירופידבק ונקבע את המשך האימון.

הלווי קצר, ממוקד ותלוי בנחישות המתאמן להצליח.

אנו קובעים מדד להצלחה והוא נבדק במשך האימון.

כשמדובר במספר בני משפחה, ערכת נוירופידבק תהיה בבית ותאפשר להתאמן עצמאית בזמן הנוח, בהדרכת מפגשי זום או פגישות פיזיות.

אימון אישי שמתאים לכל גיל   

 

האימון משלב לווי והדרכה עם אימון משחקי וממוחשב-נוירופידבק.

 

מתבצע דרך שיחה ופעילות משחקית חזרתית ובאמצעות משובים אודיו־ויזואליום. המתאמן יושב מול מסך מחשב, ובעזרת המחשבה ויכולת הריכוז מפעיל משחקוני וידאו. המשחקונים מתוכננים ומיועדים להפעיל ולחזק את "שריר" הקשב והריכוז המוחי ולאמנו.

אימון המוח זהו תהליך למידה ואימון הדומה לתרגול שריר בגוף בחדר הכושר, לאחר כל אימון השריר אט אט מתחזק והמתאמן לומד לתחזק באופן עצמאי ולשמר את התוצאות.

 

התרגול בשיטת הנוירופידבק, בה מאמנים ומחזקים את התקשורת של הנוירונים בתוכנית מובנית, בהתחלה בהנחיית המאמן, לאחריה באימון עצמאי כשההרגל הופך להיות חלק מהחיים, ממש כמו לרכב על אופניים.

אימון קשב וריכוז adhd

כשהמוחות רגועים - כל הבית רגוע

מדהים כיצד יכולת הקשב של הילד משתפרת תוך כדי שהוא עושה את מה שהוא הכי אוהב לעשות – לשחק במחשב או לצפות בסרט. למעשה, בשונה מכל משחק ומסך אחר בהם הגירויים הרבים מחזקים את הפרעת הקשב, באימון זה, קורה בדיוק ההיפך! הילד מאמן את מיומנות המוח שלו: להתרכז, לחזק ולשפר את הקשב, גם נהנה וגם מפתח יכולות מוחיות!

bottom of page