איך מגינים על קן הציפור שלי

עודכן: 19 בספט׳ 2020

הציפור המקננת ליד חלונכם, יכולה לספר לכם מהי הצלחה. הלוא יהיו אפרוחים בקן בעוד חודש, אז ההצלחה נכרת לעין. הצלחה עשוייה מטונות תשוקה הישרדותית, לבנות את הקן היא תהיה תמיד מכוונת להשלמת המשימה, שני מרכיבים אלו התמדה ותשוקה, הם הבסיס להצלחה במשימה שהוגדרה מראש . רכיבים אלה ודומיהם מאפשרים התמודדות חוזרת בכל מצב מאתגר בחיים.


כידוע תפקיד המשפחה מבוסס על מסורות ידועות מימי השבט בעבר, עבור אל המשפחה המורחבת והמשפחה הגרעינית המוכרת ושכיחה כיום. כל אחד מבני הזוג , הוא אישית, מביא את כישוריו אל תוך הקן הזוגי. מכלול היכולויות בונות בהתמדה ובתשוקה את פוטנציאל החוסן האישי והמשפחתי. כנראה שלא שמענו את ההזמנה הזוגית יקירי.תי, הערב חייבים לשוחח לחשוב על החוסן המשפחתי שלנו, הערב דנים ומקבלים החלטות...חוסן אישי וחוסן משפחתי...לצורך כך אייחד לו כאן מקום.


חוסן משפחתי נמדד באפשרות של היחידה הקטנה, להתמודד עם אתגרי החיים, יכולתם להיות גמישים, בעלי מגוון כישורים, מלוכדים, מדויקים לצורך הפקה וניצול המשאבים האישיים והמשפחתיים לסוגיהם, לרווחתם כיום ובעתיד. כל אחד מבני הזוג ושניהם יחדיו המאופיינים בהתנהגות בוגרת ומנהיגות יציבה תאפשר הצלחת התא המשפחתי.


הנה מספר כלים שידוע כמסייעים, בססו תקשורת חיובית וכנה, קחו ובצעו בהוגנות חלוקה בנטל, תנו מקום לתמיכה והתמודדות רגשית, הללו ועוד מהווים בסיס לחיים. גייסו תקווה ובטחון בהצלחות עתיד על בסיס התנסויות בעבר, פתחו קשרים תומכים משפחתיים וחברתיים בסביבה ובקרבה מגוונת, ארגנו למידה מגוונת ורחבה בקשת כישורים אשר יאפשרו לכם להתמודד בעת שינוי, פתחו שפה חיובית עתירת תקווה והגשמה, טפחו באהבה את הגוף והנפש.

כי העולם פתוח ומאפשר להתפתחות שלכם לקרות. צפו והערכו לצמצום אירועי קיצון באמצעות שיפור יכולת השרידה הכלכלית שלכם לעתיד, בתסריטים פסימיים, אופטימיים וסבירים. כן אתם יחידה עסקית קטנה אשר חייבת להערך למצבים מגוונים כמו כל יחידת עסק.

כל אחד מאיתנו כפרט וכל תא משפחתי , בחן עצמו בעבר ולאחרונה במיוחד, בעת האירוע הקיצוני של סגר במהלך השבועות הרבים, היבט אשר חידד את הקשיים ואיתגר את הפרט והזוג הבוגר בכל תא משפחתי. אז אם אתם זקוקים למסיבת חשיבה מהו החוסן המשפחתי שלי, צרו אותו, בהצלחה!8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול