איך מתמודדים בעת משבר

עודכן: 19 בספט׳ 2020

היערכות נכונה לחיים בכל עת וגם בעת משבר היתה אמורה להיות בכל ארגון, יש שנערכו ויש שלא, כיועצת ארגונית עסקית מכירה מקרוב את בעלי העסקים, יש שהכינו מבני עבודה שיפעלו היטב גם בעת חרות ויש ש"יהיה בסדר".

אך גם במצב הקיים וגם אם לא נערכת מראש, יש מספר אופציות להמשיך להתנהל באופן מוצלח יותר.

לדוגמה, בנה צוותי פעולה שעובדים מרחוק /מקרוב אשר יסייעו להנהלה המובילה, צוותים מגוונים מספיק יוכלו לסייע בחשיבה ובתכנון התמודדות.

כפי שקראתם בעבר וכיום קיימות מספר שיטות לעניין,אך במקום לפרט כעת אני רוצה לנצל את המקום הזה ולהתייחס לאחד העקרונות המרכזיים של פרופ' אדיג'אס, הוגה תחום ניהולי, מנהיגותי, איש ידוע מוערך ומוכר בתחום שמסביר היטב את אורחות החיים בארגונים בימים רגועים ובימים קשים.

אף מנהל יחיד לא יכול לנהל, נדרש צוות מגוון העונה על מספר מאפייני יסוד לתפיסתו, כל צוות כזה צריך לפעול ולהבין כי מהות העבודה המרכזית שלו היא לאפשר כיווני חשיבה רחבים מגוונים המייצרים הזדמנות לסיעור מוחות אמיתי, לא ממקום של משבר-שבר אלא ממקום של צמיחה כבוד והבנה כי אף אחד מאיתנו איננו לבד לא יוכל. וממשיך בהבנה כי לי כיועצת אין את התשובות יש לי כלי עבודה לסייע לכם לשאול שאלות למיין אותן וליצור תהליכים פנימיים המאפשרים גדילה עסקית.

אולי תאמצו רעיונות ומחשבות המאפשרות פנים נוספות להתמודדות בעת משבר?

אשמח לסייע לכם מרחוק לחלץ וללקט את ההזדמנויות העתידיות.


7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול