ההון הרך בארגון

הם עמדו במעגל ושרו בשמחה, שמונה עמיתים במקום עבודה אחד, לא, זה לא היה יום הולדת ,זו היתה שמחת ההצלחה, כי כרגע התבשרו כי הצעתם אושרה, ומניסיון קודם, המשמעות היא שבקרוב, סדר יומם יתגוון והם יזכו להערכה מכל אנשי הקומה הראשונה שבה הם פועלים בשגרה הבצועית שלהם.


במסגרת לימודי התואר שלך בטוח פגשת את הנושא התגמול והשפעתו על המוטיבציה. בטוח דנתם בהבדלים בין סוגי תגמול למינהם והשפעתם על המוטיבציה האישית הארגונית והקבוצתית. לא אכנס לזה שוב.

הפעם אני רוצה להאיר את ההיבט הרך שקשור עם תגמול. היבט ההכרה והערכה בתהליך שנבנה לרוחב הארגון.


הפעולה הפשוטה ביותר בארגון גרמה לשימוש בכמויות מים יומיות עצומות ששטפו את הרצפה מספר פעמים ביום. עפ תקנות הבריאות, לא ניתן היה לטאטא בשל האבק שעולה. הסוגייה שעמדה לפתחו של הצוות המעורב היתה הבנה בדבר תקנות הניקיון ומציאת מענה לנקיון רטוב וחסכוני במים.

נבחרו אנשים מכל חלקי הארגון בקומה הראשונה קומת הייצור. והוצגה בפניהם הבעייה, התקנות והנתונים. נשלחו לחשיבה וללמידת הנושא. לאחר תהליך בן מספר מפגשים עלו לגמר שתי הצעות מובילות ומוסכמות. הן הוגשו להנהלה עי הצוות וזו אישרה אחת מהן. הצוות יוביל את תהליך השינוי בקרב חבריו עד ליישומו המלא. זו היתה הסיבה לצהלה. הם ידווחו להנהלה כי התהליך הוטמע בתום חודש שבו יבצעו את כל השלבים עד להשלמת התהליך.

והשמחה כי כעת היום יום שלהם יהי שונה, בחודש הקרוב, הם יזכו להכרה והערכה ביכולתם האישית והמקצועית.
3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול