מהיר ועצבני

המנכ"ל חשב שכבר ראה הכל. הוא ותיק בניהול, מספר עשורים של ניסיון והרבה שערות מאפירות השאירו את חותמם בפנים, שכל מי שבתחום, מכיר. אך ההתקפה הזו כבר עלתה לו בלילות רבים של חוסר שינה. התקפת כופר שבאה בהפתעה משום מקום. הוא חשב, היה בטוח, לי זה לא יקרה.


הוא צמח בבגרותו ובלימודי האוניברסיטה בתקופה בה בקושי היה למישהו קומודור 64, ואם היה, אז נתקע לרוב, עם משחקי פקמן, ולמי שהיה אפל 2E/2C ההה...כבר היה בליגה מתקדמת.

אוצר המילים בתחום המחשוב , כל השנים, היה זר לו, עולם המושגים ותבניות החשיבה לא ממש היו שלו. כן הוא למד השתלם, הכיר, אך תמיד סמך על אנשי המחשוב, שיעשו את מה שנדרש. לא הירבה במילים ובשאלות בתחום, רק ודא שכל הנדרש לפעילות מתפקד ועובד.


המעבר לעבודה מהבית בקורונה, תפסה את הארגון שלו במצב לא קל. קופה כמעט ריקה (השקעה), ירידה במכירות, תזרים מזומנים בבעיה, כי כל השרשרת בבעיה, ולכן , צמצם גם בכ"א מחשובי כמו גם במחלקות נוספות, הוציא לחל"ת.


החוליות המיחשוביות, התרופפו בשל המעבר לעבודה על מחשבים אישיים בבתים, טלפונים אישיים של העובדים והשרות התקדם ככל הניתן והאפשרי.


החזרה לשפיות החלה להתרחש ואז זה קרה, בשמונה בערב החלו להגיע איתותי בעיות, ולמחרת מוקדם בבוקר כבר הכל היה עם מסך שחור וכתובית שהפכה את הלב.

כל שהיה להם זלג החוצה.....


ניהול משבר במלא העוצמה וללא צבא מיומן, הפכו את האירוע לכזה שהוא חווה חווית כאוס מוחלטת. זה לא היה ניהול משברי שכבר עבר בעבר, מספר פעמים בשל אירועי מלחמה וקשיי אספקה, זה היה כאוס מוחלט.


הכל עצר! למעשה לא היה ארגון.


ככל שנקפו הימים, ולמרות הניסיונות הכמעט הרואיים של אנשי הארגון, השתררה דממת מוות בכל הקומות בכל שדרות הארגון.

עולם מהיר ועצבני, תחרותי, חסר סנטימנטים, מחייב גיוס ושימוש בכל הכלים להתמודדות.

אל תישאר לבד!

בעבר נאמר להיערך לתרחישים משלושה סוגים: סביר, לא סביר ומשוגע.

בשנתיים הללו, נראה שהתרחיש המשוגע הוא לא הרמה הגבוהה, אלא הכאוס יבוא אחריו, והנה לנו ארבעה תרחישים, שחלקם חרגו מגבולות המחשבות שלנו, בעבר הקרוב.

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול