תקלות בשרות לקוחות

אויש זה היה מתסכל, למצוא אחרי חיפוש מעמיק, את המחשב הנישא, זה שאני רוצה.בול, ועוד בהנחה ממשית, לרכוש ואחכ להתעצבן ולבטל...איך זה קרה?

המבחן הכי חשוב לאתר עסקי , הוא התנועה של הלקוחות שרוצים לרכוש, שהרי המעבר מאתר בנוי היטב, לבצוע רכישה בפועל הוא כל עולם בניית האתרים, משלב בניית העסק, קידומו ועד הרכישה בפועל. הרי לשם כך נבנה כלל המנגנון העסקי שלו. מכירות. וכאן הארוע מתחיל, לרגע, ברצוני ל תאר את השרות והתמיכה ללקוח. לכל הדעות זה הוא חלק ממש ממש חשוב, אך רבים מזניחים ומזלזלים בו.


רכשתי את הנישא שלי, קבלתי מועד שילוח ופרטים רלוונטיים, אך לאחר מספר ימים החל התסכול, המתנה...המתנה, המתנה...ובדרך טלפונים לקבלת מידע בדבר המועד לאספקה...תשובות חסרות, חלקיות, והמחשב כנראה מטייל לו אי שם.לאחר שעברו יותר מעשרה ימים בקשתי לבטל הכל וכמובן לא ניתן היה,


שרות הלקוחות שלהם עבד בשלושה מוקדים חסרי כל מידע או קשר אחד עם השני. צוותים שונים, ריחוק פיזי. למרות שכעת כל הכלים הטכנולוגיים הקיימים מסוגלים בקלות לגשר על הפערים, בעסק זה היה חלל לא מובן בעניין.

רק פעולה אגרסיבית מצידי הפעילה את הפסקת הטירלול הזה. הרכישה בוטלה. כעת החלו להגיע טלפונים עם הצעות ביטול הביטול ומתנות למכביר, שכמובן הכאיבו יותר את ההבנה כי העסק מודע לבעייה ומנסה בכל דרך למזער נזקים.


הרי אני לא ראשונה ולא אחרונה, כלקוח של עסק שלא פועל בתקינות תפעולית, כך לא תשרדו. כל כך חבל.

איפה אתם בעלי העסק? קחו סיוע מקצועי מיידי!6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול